سررسید و سالنامه
021-88453986
ثبت نام
|
سررسید و سالنامه

سررسید و سالنامه: تولید و عرضه انواع سررسید و سالنامه

 

سررسید و سالنامه تبلیغاتی سررسید و سالنامه تبلیغاتی سررسید و سالنامه تبلیغاتی سررسید و سالنامه تبلیغاتی سررسید و سالنامه تبلیغاتی
 

سررسید و سالنامه - تولید انواع سررسید و سالنامه - مزایای سررسید و سالنامه تبلیغاتی چشم انداز

سررسید و سالنامه، دفتر یا کتابی است دست نویس یا چاپ شده که در مورد رویدادهای اتفاق افتاده در یک سال اطلاعاتی می‌دهد. سالنامه‌ها ممکن است موضوعات مختلفی از جمله اقتصادی، سیاسی یا اجتماعی و غیره را پوشش دهند و یا تنها به یک موضوع بپردازند. سالنامه می‌تواند شامل فهرست مناسبت‌هایی باشد که بنا به تصمیماتی اتخاذ شده‌اند تا یاد و خاطرهٔ حوادث، اتفاقات، یا انسان‌های نام‌آور را زنده نگه‌دارند. نوشتن سالنامه میتواند در مواردی چون حقوقی، بازرگانی، انبارداری یا تولیدی جنبه قانونی داشته باشد.

 

 

گالری سررسید و سالنامه

 

مزایای سررسید و سالنامه تبلیغاتی چشم انداز

سالهاست در کشور ما همه ساله نزدیک عید شرکتها به مخاطبین و مشتریان خود سررسید هدیه می دهند،این هدیه به گونه ای جا افتاده است که اگر شرکتی این کار را نکند ،بدون شک از طرف مشتریان خود این را میشنود که (امسال سررسید نزدین) از آنجایی که در سرسید تمامی برنامه های مهم کار و زندگی به جهت یاد آوری ثبت می شود این موضوع برای مشتریان مهم می باشد.بنابراین خیلی بهتر است این سفارش در برج6 یا 7 داده شود،تا زمان مناسب برای تولید و طراحی باشد.چرا که خیلیها برناهی سال آینده خود را از اواسط سال در آن قید می کنند...پس هر کسی زودتر سرسید را به دست مشتریان خود برساند ،سالنامه او بیشتر درمعرض استفاده قرار میگیرد.

 

انواع سررسید و سالنامه 

سالنامه های مختلفی در این چند سال اخیر به چاپ رسیده اند که سالنامه هنرمندان، سالنامه تیاتر و سالنامه جاودانه های ایران و همچنین سالنامه مهندسی ابزار مهندس سالنامه شطرنجی سالنامه های ورزشی که تنها سالنامه مهندسی دارای مرجع معتبر در ایران می باشد،از آن جمله می باشند. سالنامه میتواند تقویم نیز باشد یا تقویمی در بطن خود دارا باشد.

 

اندازه سررسید و سالنامه

 اندازه سررسید یا سالنامه سلطانی، رحلی، وزیری، رقعی، پالتوئی می باشد که هر اندازه میتواند بزرگ و کوچک داشته باشد. 

  

تبلیغات مرتبط

هدایای تبلیغاتی چشم انداز

پوشاک مردانه

پوشاک زنانه

لوازم ایمنی

کیف تبلیغاتی

ساک تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی

تندیس و لوح تقدیر

استندهای تبلیغاتی

ساعت تبلیغاتی

هدایای دیجیتال

صنایع دستی

هدایای نفیس

لوازم اداری

سایر هدایای تبلیغاتی

ایران - تهران
021-88453986